Ogrodzenia

Panelowe
palisadowe
bramy
furtki

Zaufali nam


OGRODZENIA

Zajmujemy się wykonywaniem ogrodzeń panelowych, ogrodzeń palisadowych oraz murowanych z bloczków systemowych. Nasze ogrodzenia wykonujemy kompleksowo. Montujemy bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe oraz furtki. Nasze bramy i furtki wykonujemy na zamówiony wymiar. Zajmujemy się także automatyką bramową oraz montujemy wideodomofony i domofony. Wykonujemy fundamenty pod bramy a w przypadku ogrodzeń murowanych także ławy fundamentowe, w razie potrzeby układamy przewody potrzebne do automatyki. Ogrodzenia Koszalin

Do każdego podchodzimy indywidualnie.

W razie potrzeby nasz zaprzyjaźniony geodeta może bardzo szybko wskazać bądź wznowić granice Państwa działki.

Oferta

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ:

01
ogrodzenia panelowe 3D: dostępne są w podstawowych kolorach: grafitowym, czarnym i zielonym, ale na życzenie można pomalować na kolor wybrany z dostępnej palety RAL, używamy tylko paneli o grubości drutu 4mm lub 5mm, dostępne wysokości: 120cm, 150cm, 170cm. wszystkie elementy ogrodzenia są cynkowane i malowane proszkowo.
02
Ogrodzenia panelowe 2D podobnie jak panele 3D dostępne są w podstawowych kolorach: grafitowym, czarnym i zielonym. Montujemy panele o grubości drutu 6/5/6mm i wysokości: 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm. wszystkie elementy ogrodzenia są cynkowane i malowane proszkowo.
03
Ogrodzenia palisadowe – wykonujemy według Państwa wskazań, dobieramy szerokość „desek” oraz ich rozstaw tak, aby było idealnie. Dysponujemy profilami cynkowanymi o przekroju 40x20mm, 60x20mm, 80x20mm, 100x20mm, 120x20mm oraz 140x20mm. Przekroje można dowolnie łączyć tworząc unikalny wzór, całość jest malowana proszkowo.
04
ogrodzenia sztachetowe - podobnie jak w przypadku ogrodzeń palisadowych to Państwo decydują, jak ma wyglądać sztachetka i w jakim rozstawie ma być zamontowana. w tym przypadku stosujemy gotowe elementy dostępne w różnej kolorystyce oraz fakturze, można zastosować powłoki drewnopodobne.
05
bramy przesuwne oraz rozwierane jedno i dwuskrzydłowe – dopasowujemy się do Państwa potrzeb. bramy wykonujemy na indywidualne zamówienie, wzór wypełnienia jest taki sam jak całego ogrodzenia, dlatego nasze ogrodzenia tworzą współgrająca całość.
06
furtki – także są wykonywane na zamówienie, dlatego możemy je wykonać w nietypowych szerokościach i wysokościach, z każdym rodzajem wypełnienia. Każda furtka w standardzie zaopatrzona jest w zamek z wkładką na klucz oraz pochwytem ze stali nierdzewnej, na życzenie inwestora montujemy zwykłą klamkę.
Galeria

Nasze
Realizacje